Ronela na shuajti dyshimet, urimi për Yong Zerkën e nxjerr zbuluar

E mërkurë, 02 May 2018 19:10

Prej vitesh ata të dy përfliten për një lidhje të mundshme, madje disa kohë më parë u përfol se çifti po bënte edhe planet e një martese, por asnjëri nga këto thashetheme nuk u pranuan kurrë nga ata të dy.

Bëhet fjalë për këngëtarët shqiptar Young Zerka dhe Ronela Hajati, ku kjo e fundit me dedikimin për ditëlindjen e 'kolegut' i ka shuar të gjitha fjalët se ata të dy mund të jenë ftohur me njëri-tjetrin.

“Gëzuar ditëlindjen kaçurrels. Të kam shumë xhan”, ka shkruar Ronela, ndërsa na ka zbuluar kështu edhe nofkën të cilën përdor për këngëtarin.

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 16:32

2 komente

 • Përgjigju Personal Loans

  It's going to be ending of mine day, but before end I am reading this fantastic piece
  of writing to increase my knowledge. Personal Loans https://cashadvanceopd.com

  Diel, 28 Mars 2021 21:23 komentuar nga Personal Loans
 • Përgjigju tadalafil

  Hello, i read your blog occasionally and i own a similar one and i
  was just wondering if you get a lot of spam comments? If so
  how do you protect against it, any plugin or
  anything you can recommend? I get so much lately it's driving me mad
  so any support is very much appreciated.

  Hënë, 28 September 2020 08:58 komentuar nga tadalafil

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi