×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 46

Almeda pranë bashkëshortit duket një yll

E mërkurë, 02 May 2018 18:15

Aktorja dhe prezantuesja e njohur shqiptare Almeda Abazi përflitet shpesh nga mediat, jo vetëm për punën e saj por edhe për jetën private.

Ajo është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman dhe janë shumë të dashuruar e të lumtur së bashku.

Se fundmi aktorja ka postuar një set fotografik ku duket me Tolgahan duke pozuar para aparatit fotografik dhe duket mjaft bukur.

1 koment

  • Përgjigju Arroxia

    Tinnitis Keflex https://cheapcialisir.com/ - Cialis Priligy Product Information buy cialis online india Order Without A Prescription

    Diel, 07 June 2020 02:58 komentuar nga Arroxia

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!