Fansat e masakruan me komente, Rashel Kolaneci bën publikimin që nuk pritej

E Enjte, 03 May 2018 12:09

Pasi publikoi një foto ku e akuzuan se i kishte bërë fotoshop dhe  krahut ka reaguar ish velina e ‘Xing’. 

Rashel Kolaneci është një nga vajzat,  e cila kryeson listën e femrave  shqiptare si përdoruese të photoshopit.

Ajo ndau një foto ku fansat e sulmuan madje e kanë krahasur me një kloun, pasi fytyra e saj dukej e deformuar. Menjëherë pas këtyre akuzave ajo ka ndarë një foto ku duket shumë natyrale pa pikë grimi. 

'Mos u shqetëso për atë që mendojnë njerëzit, ata nuk e bëjnë atë shpesh'-  ka shkruar Rashl krah postimit të saj duke lënë të kuptohet se është një përgjigje për të gjitha kritikat. 

Duhet thënë se publikimet e saj natyrale ngjallin më tepër reagime pozitive pasi duket edhe më tërheqëse

screenshot-13_1525339389-9367568.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...