Selena paralajmëron hitin e radhës

E Enjte, 03 May 2018 14:41

Këngëtarja dhe aktorja e famshme Selena Gomez është gati të lançojë hitin e radhës. Kënga e saj e re do të publikohet më 10 maj dhe ajo është shumë e emocionuar për këtë fakt.

Bukuroshja e ka bërë të ditur këtë lajm nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram ku zbulon se prurja e re quhet “Back to You” dhe është kolona zanore e sezonit të dytë të serialit të saj “13 Reasons Why”. Edhe pse pritej që 25-vjeçarja të vinte me një projekt kushtuar ish-të dashurëve të saj, Justin Bieber dhe The Weeknd, duket se kjo gjë nuk do të ndodhë shpejt.

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 16:32

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...