Miriami ju tregon modelin e flokëve që duhet të mbani këtë sezon

E Enjte, 03 May 2018 15:26

Këngëtaren Miriam Cani prej vitesh jemi mësuar që ta shikojmë pothuajse gjithmonë me të njëjtën pamje. Me flokët e gjatë biondë dhe me ëmbëlsinë që e karakterizon ajo i ka bërë të gjithë për vete.

 

Pavarësisht se nuk i pëlqen që të eksperimentojë shumë me look-un e saj, duket se edhe Miriami nuk ka arritur që të shpëtojë nga tendenca e fundit që ka kapur të gjitha femrat e ekranit. Këngëtarja simpatike ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet pa grim dhe me flokët e shkurtuara deri tek shpatullat.

 

Fansat e kanë mirëpritur shumë pozitivisht këtë ndryshim të Miriamit dhe kanë nxituar të shprehin komplimentat e tyre. Mund të themi se modeli i shkurtër i flokëve i shkon shumë dhe e tregon pamjen e saj më të freskët.

Capture

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 16:32

11 komente

 • Përgjigju MatthewViemy

  buy argumentative essay
  homework help math

  Tuesday, 12 October 2021 16:46 komentuar nga MatthewViemy
 • Përgjigju Gustavoplani

  resume help
  essay map read write think

  Premte, 08 October 2021 18:01 komentuar nga Gustavoplani
 • Përgjigju HenryAcimb

  best us gay dating site
  best new gay dating sites
  gay dating sit

  E Enjte, 16 September 2021 07:23 komentuar nga HenryAcimb
 • Përgjigju HenryAcimb

  gay dating symbols
  gay male online dating
  gay and bisexual dating

  Hënë, 13 September 2021 09:27 komentuar nga HenryAcimb
 • Përgjigju Michaelsuist

  gay hunt dating
  bi and gay dating sites
  john garzon miami gay dating

  E mërkurë, 08 September 2021 12:13 komentuar nga Michaelsuist
 • Përgjigju PatrickWrelm

  gay dating 97206
  free gay bear dating
  gay dating sim18+

  Premte, 03 September 2021 13:44 komentuar nga PatrickWrelm
 • Përgjigju Kevinabins

  gay dating through facebook
  gay dating sites in canada
  gay dating game coming soon

  E mërkurë, 18 August 2021 08:17 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Kevinabins

  gay man killed dating online
  gay dating cock pics
  reddit gay dating new

  Diel, 15 August 2021 10:10 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Kevinabins

  gay nude dating
  gay russian dating sites
  gay dating flash games

  E Enjte, 12 August 2021 12:12 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Kevinabins

  squirt gay dating review
  gay dating game show
  gay bipolar dating

  Diel, 08 August 2021 10:15 komentuar nga Kevinabins

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...