Adelina Tahiri merr dhuratën luksoze

E Enjte, 03 May 2018 16:41

Shumë personazhe publike shqiptare njihen për jetën luksoze që bëjnë.

Duke qenë dhe mjaft aktivë në rrjetet sociale, nuk ngurojnë që të publikojnë foto dhe të njoftojnë ndjekësit e shumtë për aktivitetet profesionale, dhe personale që kryejnë.

Së fundmi ajo që është përfolur shumë në mediat rozë për jetë luksoze që bën është këngëtarja Adelina Tahiri. Tashmë ajo është paksa e tërhequr nga muzika, pasi po shijon martesën me biznesmenin maqedonas, madje pritet të bëhet nënë.

Pas makinave luksoze, këngëtarja ka marrë një tjetër dhuratë.  Ajo ka postuar sot një video ku shihet duke hipur në furgonin super luksoz i cili përgjithësisht përdoret nga VIP-at e huaj miliarderë. Dhe sigurisht që Adelina duhet të jetë mjaft e kënaqur, pasi e ka postuar menjëherë për ndjekësit e saj.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...