Çudit këngëtari shqiptar, shfaqet me test shtatëzanie në dorë

E Enjte, 03 May 2018 18:21

Ai është vetëm 22 vjeç, por zëri dhe bukuria e tij e kanë bërë që të jetë një prej djemve më të suksesshëm shqiptarë, ndërsa kësaj here na ka çuditur të gjithëve pafund.

Bëhet fjalë për të vetmin e Ramosajve, Alban Ramosaj i cili kësaj here nuk ka bërë një postim si gjithë të tjerët, por është shfaqur me një test shtatëzanie në dorë.

“Më uroni fat, djalë apo vajzë”, ka shkruar Albani, ndërsa ende nuk dihet nëse ai vërtet pret të bëhet baba, apo ka qenë thjeshtë një provokim të fansat.

Deri atëherë presim një reagim të dytë.

Capture

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...