Christiano Ronaldo fejohet në fshehtësi me modelen

E Enjte, 03 May 2018 19:02

Cristiano Ronaldo duket se nuk po mendon vetëm për të thyer rekorde në fushën e blertë, por edhe jashtë saj.

Detaji i fundit që kanë zbuluar mediat e huaja ka të bëjë me faktin që sulmuesi i Real Madridit është fejuar në fshehtësi të plotë me nënën e vajës së vogël të sulmuesit, bukuroshen Georgina Rodriguez.

Edhe pse diçka e tillë pritej prej disa kohësh, vetëm pak orë më parë është zbuluar ky detajt që është dashur të mbahet i fshehtë nga CR7, por që mediat kanë bërë punën e tyre, kanë zbuluar fejesën e "yllit" të Realit. Unaza që bukuroshja mban në dorë kap vlerën 700 mijë paund, shifër e frikshme por që për Ronaldon nuk është ky problemi kur bëhet fjalë për dashurinë e jetës së tij.

dhdhdh

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 19:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Greva e naftëtarëve/PAA: Rama të gjejë kush nga qeveria e tij i ndihmoi oligarkët që vodhën 8 milion euro

Politikë

Greva e naftëtarëve/PAA: Rama të gjejë kush nga qeveria e tij i ndihmoi oligarkët që vodhën 8 milion euro

  Partia Agrare Ambientaliste, ka reaguar për greavën e naftëtarëve dhe thotë se kryeministri Edi Rama, duhet të gjejë se kush nga qeveria e tij i ndihmoi oligarkët që vodhën 8...

Kërpaçi-Ballës: Elbasani dhe Shqipëria shtëpi e mafies, keni shpopulluar vendin

Politikë

Kërpaçi-Ballës: Elbasani dhe Shqipëria shtëpi e mafies, keni shpopulluar vendin

  Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi i është kthyer kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, duke thënë se Rilindja e ka kthyer Elbasanin dhe Shqipërinë në shtëpi të mafies...

Denoncimi i PD, Boçi nxjerr udhëzimin: MAS orienton fëmijët drejt kurseve private, arsimi s’është më falas, jepet me koncesion

Politikë

Denoncimi i PD, Boçi nxjerr udhëzimin: MAS orienton fëmijët drejt kurseve private, arsimi s’është më falas, jepet me koncesion

  Partia Demokratike ka akuzuar ministrinë e Arsimit se kjo e fundit po orienton nxënësit drejt kurseve private, për shkak të situatës së krijuar dhe në shkolla për shkak të COVID-19. Përmes...