Ja çfarë ndërhyrje plastike ka bërë Kanye West

E Enjte, 03 May 2018 19:11

Reperi i famshëm amerikan Kanye West javët e fundit ka vendosur të nxjerrë në shesh çdo gjë rreth jetës së tij, familjes si edhe miqve të ngushtë.

Ai ka pranuar për “TMZ” se është i varur ndaj një ndërhyrje plastike të quajtur ‘liposuction” që përkon me heqjen e dhjamit nga trupi. Kanye është shprehur se e ka bërë këtë ndërhyrje shumë herë gjatë karrierës së tij pasi nuk donte që të paragjykohej për peshën dhe shëndetin e tij.

Kilet e tepërta tashmë janë makthi më i madh i artistit të famshëm dhe herë pas herë i nënshtrohet kësaj ndërhyrje që të duket gjithmonë në formën e tij më të mirë. Ai gjithashtu ka pranuar se arsyeja se përse anuloi turneun “Life of Pablo” vitin e kaluar, ishte për shkak të vështirësisë së varësisë nga kjo ndërhyrje jo sepse ishte vërtetë i sëmurë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...