Dafina Zeqiri “çmend” Instagramin, provokon me të pasmet e saj

Premte, 04 May 2018 10:14

Maji është muaji ideal për artistët për të nisur pushimet pasi projektet e shumta muzikore nuk e favorizojnë këtë gjatë verës. Kështu edhe Dafina Zeqiri ka nisur pushimet e saj në Santorini. Ajo ka postuar një foto shumë hot në Instagram ku mban veshur një palë bibini pink. Bien në sy linjat perfekte trupore veçanërisht të pasmet të cilat ka zgjedhur ti ekspozëjë duke marrë një pozë seksi.

“Eja ikim diku, ku e jotja jam. E jam e jam”, ka shkruar Dafina krah fotos dhe mendohet se ky është një ndër vargjet e këngës së re që pritet të sjellë në gjuhën shqipe. Pas këtij postimi nuk kanë munguar komentet nga ndjekësit e saj si dhe liket.

Modifikuar më Premte, 04 May 2018 10:21

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...