David Beckham festoi 43 vjetorin, përlotet nga surpriza e djalit

Premte, 04 May 2018 11:48

David Beckham ka marrë një surprizë të bukur për 43 vjetorin e tij nga djali i madh, Brooklyn. Familja ka qenë duke festuar ditëlindjen në shtëpinë e tyre kur u shfaq krejt paprtitur Brooklyn. Kjo surprizë e ka përlotur ish futbollistin e njohur.

Davide ka postuar videon në Instagram nga ky takim mbresëlënës me të birin

Surpriza më e bukur për ditëlindje, djali im është në shtëpi, ka shkruar Beckham.

Modifikuar më Premte, 04 May 2018 12:03

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...