Era Istrefi arrin 1 milion ndjekës në Instagram

Premte, 04 May 2018 14:13

Përveç intervistave dhe rrëfimeve në emisionet televizive Vip-at e shoëbizz-it aktualisht kanë edhe një tjetër mjet komunikimi i cili aktualisht po rezulton goxha i suksesshëm.

E kemi fjalën për Instagramin, rrjetin social ku në të cilin shikojmë shumë yje të komunikojnë me fansat e tyre pothuajse në çdo moment të jetës.

Pas Noizyt, Encës, Luana Vjollcës edhe Elvana Gjatës edhe një super vajzë e talentuar e shoëbizz-it ka arritur 1 milionë fansa në Insta.

E kemi fjalën për këngëtaren Era Istrefi e cila lajmin e mirë e ka dhënë me anë të një video të postuar në profilin e saj në Insta.

I urojmë sa më shumë suksese Era Istrefit në udhëtimin e saj artistik!

isterfi ndjekes

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...