Britani/ Zbulohet shoqëruesja e nuses në dasmën mbretërore

Premte, 04 May 2018 15:05

Tema më e diskutuar e momentin jo vetëm në Britani por edhe në të gjithë botën , pë rata që janë fansa të mbretëreshës dhe familjes së saj është dasma mbretërore mes princ Harryt të Britanisë dhe aktores Meghan Markle, ndërsa është zbuluar edhe shoqëruesja speciale e nuses.

Sipas mediave britanike, vajza 3 vjeçare e princ ëilliam dhe dukeshës së Kembrixhit Kate Middleton, Charlotte do të jetë shoqëruesja nderit e Markle.

3 vjeçarja nuk është edhe aq pa ekperiencë në këtë fushë, pasi në majin e shkuar ajo dhe i vëllai, princ George ishin gjithashtu shoqëruesit në dasmën e tezes së tyre, Pipa Middleton me financierin James Mattheës.

hdhddhdhdh

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi