Video/ Ariana Grande flet për herë të parë pas sulmit në Manchester

Premte, 04 May 2018 15:32

Këngëtarja amerikane Ariana Grande ka shpërthyer në lot, teksa ka dhënë intervistën e parë televizive në emisionin “The Tonigh’’ që prej sulmit në “Manchester Arena” në Angli para një viti.

Moderatori i këtij programi Jimmy Fallon e ka vlerësuar Arianën për trimërinë pas ngjarjes tragjike dhe e falenderoi atë që pranoi ftesën për në emision. “Kam një vit që nuk të shoh. Nuk të kam parë më që prej sulmit në Manchester. E di që është e vështirë për këdo dhe e di që nuk ke dhënë as intervistë. Të kuptoj shumë mirë.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...