×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Ja çfarë bën Klaudia Pepa vetëm në shtëpi

Premte, 04 May 2018 15:40

Kohët e fundit ballerina shqiptare Klaudia Pepa ka qenë shumë e përfolur në mediat rozë. Fotot nudo të saj dhe disa veprime të tjera janë cilësuar të çudtishme nga fansat, madje dhe e kanë kritikuar.

Kësaj here me anë të një postimi në Instagram, Klaudia ka treguar se e feston shumë ndryshe qëndrimin gjithë ditën në shtëpi. Me një body ngjyrë lejla, balerina shfaqet duke bërë spërkatën në shtrat, ndërsa më pas një sërë veprimesh të çuditshme vijnë seri.

“Kur qëndron gjithë ditën në shtëpi”, ka shkruar ajo në diçiturën e videos, teksa nuk dihet se kush ia ka filmuar këtë fragment 'feste'.

Capture

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi