Transgjinori Caytlyn Jenner martohet për herë të katër

Premte, 04 May 2018 17:32

Sipas mediave të huaja, babai transgjinor e yllit të televizoneve Kylie dhe supermodeljes Kendall, Caitlyn Jenner po planifikon të martohet.
Ajo thuhet se është lidhur me modelen 21-vjeçare Sophia Hutchins.
68-vjeçarja ka pohuar më parë se ato janë thjeshte mike, megjithatë burimet tregojnë se po jetojnë së bashku dhe synojnë që të martohen së shpejti.
Ceremonia raportohet se do zhvillohet në Malibu, në Kaliforni dhe të ftuar do jenë vetëm të afërmit.
Nëse lajmet janë të vërteta Sophia do të jetë gruaja e katërt e Caitlyn.
Sophia është gjithashtu transgjinore dhe ka qenë e hapur për përvojën e saj si një grua transgjinore. Në vitin 2016, 21-vjeçarja tha se ishte frymëzuar nga Caitlyn për tranzicionin në jetën e saj.Nuk dihet ende se si Caitlyn dhe Sofia janë takuar së bashku. Sidoqoftë po kalojnë shumë kohë së bashku dhe jetojnë në të njëjtën shtëpi. Caitlyn e ka jetuar jetën si burrë për 65 vjet.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...