David Beckham merr dhuratë mijëra dollarëshe nga vajza 6-vjeçare

Saturday, 05 May 2018 17:31

David Beckham vetëm pak ditë më parë festoi 43-vjetorin e lindjes.

Dhe ish-ylli i futbollit ka ndarë me fansat në rrjetet sociale disa nga dhuratat që mori nga familja e tij.

Ajo çfarë ra në sy ishte dhurata mijëra dollarë e vajzës së tij 6-vjeçare, Harper.

Beckham nuk i përmbajti dot emocionet kur përpara syve i doli dhurata e vogëlushes, një verë me vlerë 4.950 dollarë nga Louis Vuitton.

Dhurata ishte e personalizuar me shkrimin 'Daddy's Wine Cellar, Love Harper!' si edhe 2 gota vere kristali.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi