Khloe Kardashian fal të dashurin tradhëtar

Saturday, 05 May 2018 16:54

Ylli i “Keeping up with the Kardashians” ka vendosur t’i japë edhe një tjetër shans partnerit të saj tradhëtar Tristian Thomson.

Ditën e kaluar ata janë fotografuar së bashku duke drekuar në prani të disa miqve dhe dukeshin të lumtur dhe të buzëqeshur. Burime pranë Khloe kanë konfirmuar se ajo e mbushur me dashuri nga lindja e vogëlushes së saj True dhe mendon se gjithçka është e mundur duke u përpjekur ta kthejë këtë situatë në diçka pozitive.

Për shkak se vazhdon të jetë shumë e dashuruar pas lojtarit të NBA, Tristian Thompson ajo ka vendosur t’ja falë tradhëtinë në mënyrë që familja e tyre të jetë e bashkuar dhe e lumtur.

Miqtë e saj të ngushtë mendojnë se ky vendim i saj është i gabuar por ajo është e verbuar nga dashuria për të menduar qartë ndërkohë që Khloe shprehet se e gjithë bota është e irrituar dhe kundër Tristian Thompson.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...