Rihana lëndon Chris Brown dhe Drake, ja arsyeja

Saturday, 05 May 2018 16:10

Në një intervistë të dhënë kohëve të fundit, Rihanna është shprehur se marrëdhënia me Chris Brown ka qenë e pavlefshme për të, gjë e cila e ka mërzitur shumë këngëtarin.

Sipas burimeve pranë tij, Chris ndjehet i ofenduar pasi ajo ka folur shumë keq për marrëdhënien e tyre. Sipas tij, lidhja me Ririn ka qenë pasionante, reale dhe e paharrueshme, pavarësisht problemeve që ata kanë pasur. “Ata kanë qenë dashuria e parë e vërtetë e njëri-tjetrit dhe Chris është trishtuar që Rihanna nuk ka të njëjtin mendim me të se thjesht ka vendosur ta injorojë”- është shprehur një burim.

Rihanna është shprehur se me Drake nuk janë as shokë, gjë që ka lënduar edhe reperin tjetër. Burime pranë tij kanë treguar se Drake ka ende ndjenja për të, e fakti që këngëtarja nuk e konsideron as shok është një zhgënjim i madh.

Modifikuar më Saturday, 05 May 2018 17:19

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...