Elgid Doda dhe Klea Huta tregojnë të fshehtën

Saturday, 05 May 2018 15:40

Ditën e kluar një foto e postuar nga këngëtari Elgit Doda ka bërë xhiron e rrjetit për shkak se në diçiturën e saj shkruhej “Waiting For…” (duke pritur për), e cila çoi menjëherë në spekulimin e thashethemeve se çifti do të fejoheshin.

Magjithatë, ky postim tregon se Klea Huta ashtu siç ka paralajmëruar edhe ditë më parë është në prag të lançimit të një projekti të ri muzikor i quajtur “BLA BLA BLA”.

Duket se ky postim u keqkuptua e megjithatë ende pritet të zbulohet nëse Elgit Doda do të jetë gjithashtu pjesë e këtij klipi të shumëpritur.

dhdhdh

Modifikuar më Saturday, 05 May 2018 15:43

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...