×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

‘Fast and Furios 9’, do të xhirohet në Afrikë

Saturday, 05 May 2018 19:30

Vin Diesel konfirmoi se kapitulli i nëntë i sagës “Fast & Furious” ka shumë mundësi që të xhirohet në Afrikë. Aktori deklaroi dhe se aktori Justin Lin do të rikthehet në timon edhe në filmin e dhjetë.

Vin Diesel (Dom), Chris “Ludacris” Bridges (Tej), Tyrese Gibson (Roman) dhe Jordana Brewster (Mia) u bënë bashkë për të promovuar atraksionin e “Universal Orlando Resort”, i emërtuar “Supercharged”. Në intervistën e dhënë me këtë rast, Diesel zbuloi dhe detajet për dy kapitujt pasues të sagës.
Me një arkëtim botëror prej rreth 5 miliardë dollarësh, “Fast & Furious” është një prej filmave që ka arkëtuar më shumë në të gjitha kohërat, është shndërruar në fenomen global që ka bërë për vete publikun, me aksionin, personazhet unikë dhe makinat e shpejtësisë. Filmi i nëntë është parashikuar të dalë në vitin 2020.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi