Mirëprisni Rita Orën... së shpejti, për të dytën herë në Shqipëri

Diel, 06 May 2018 18:33

Para 6 vitesh Rita Ora, këngëtarja  me famë botërore, me prejardhje shqiptare ka ngritur në këmbë gjithë publikun e Tiranës.

Aso kohe, ajo kishte arritur majat e suksesit me këngën e saj RIP.

Pak javë më parë u përfol se ajo mund të rikthehej sërish në kryeqytetin shqiptar kjo sepse herë pas herë ajo postonte foto nga kujtimet në Shqipëri e Kosovë duke shprehur shumë mall dhe dashuri për vendin e saj.

Por ky nuk është vetëm një thashethem.

Rita do të jetë e pranishme në një koncert në Sheshin “Skënderbej”, ashtu siç ishte parashikuar edhe më parë, më datë 3 qershor.

Mirëpriteni Orën, ajo është e magjishme.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...