Zbuloni pasionet e Stormit

Diel, 06 May 2018 17:18

Modelja amerikane Stormi Michele, njëkohësisht edhe modele seksi e Play Boy, është shprehur se është tifozë e futbollit amerikan, por jo vetëm. Vajza sexy ka pasion edhe për gjahun dhe basketbollin.

E teksa pasionet e saj janë të shumta, zemrën e modeles që ka më tepër se 240 mijë ndjekës në Instagram e ka fituar New Orleans Saints.

Por ajo çfarë duket e pabesueshme kur sheh fotot e saj është fakti se ajo është nënë e 2 fëmijëve dhe ka një trup që të gjithë dëshirojnë ta kenë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...