"Daily Mail" artikull për reperin shqiptar që tymos hashash në burg

Saturday, 12 May 2018 09:48

Prestigjozja britanike, ‘Daily Mail’ i ka kushtuar një artikull reperit shqitpar, Fari Lleshi, i njohur me pseudonimin ‘2Gunz’. Për “Daily Mail’ ka qenë interesant fakti se pavarësisht se reperi është i burgosur në një burg të Britanisë, ai është aktiv në rrjetet sociale dhe qëndron i lidhur me botën e jashtme përmes telefonit.

Fari Lleshi është dënuar me tre vite burg për trafik droge. Më parë ai është dëbuar nga Italia pasi grabiti një bankë dhe u dënua me 6 vite burg.

Tabloidi britanik shkruan se reperi poston video duke pirë hashash në qeli dhe duke kënduar. Në artikull thuhet se 29-vjeçari hyri ilegalisht në Britaninë e Madhe me kamion, ndërsa më pas ndihmoi bashkatdhetarët e tij të bënin të njëjtën gjë.

Screenshot 1

Modifikuar më Saturday, 12 May 2018 10:26

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...