Mike Tyson kundër Steven Seagal, ja arsyeja

Saturday, 12 May 2018 12:44

“The China Salesman” vendos Mike Tyson kundër Steven Seagal dhe duket po aq mbresëlënës sa e imagjinoni.

I bazuar ne një ngjarje të vërtetë, filmi rrëfen aventurën epike dhe të rrezikshme në Afrikë të një shitësi/inxhinier kinez, i cili përballet me një konkurrent të korruptuar për një kontratë për teknologjinë e parë mobile.

Kryetari i një tribuje Kabbah (Mike Tyson) dhe mercenari Lauder (Steven Seagal) futen në një konflikt, në një luftë klasike derisa vendi përballet me betejat e luftës civile.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...