Urimi special i Big Bast-ës për bashkëshorten

Saturday, 12 May 2018 14:02

Ata janë një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it që shqiptar të cilët prej muajsh tashmë i janë larguar Shqipërisë për tu zhvendosur në Zelandën e Re.

Këngëtarja e famshme ditën e sotme feston ditëlindjen dhe sigurisht që nuk i kanë munguar urimet e përzemërta nga familjarët e fansat por megjithatë njëri prej tyre mbetet më i veçanti dhe ai është i bashkëshortit të saj.

Teksa ka postuar disa foto të Vesës në profilin e tij të Instagrami-it, reperi shqiptar shkruan: “Të uroj çdo të mirë të kësaj bote dhe gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime, shoqja ime më e mirë dhe gjysma ime! Të dua me shpirt dhe jam shume krenar me ty çdo ditë e më shumë kur të shikoj çfarë nëne dhe çfarë gruaje je! Happy birthday jeta lalit! Edhe 1000 vite të tjera! Faleminderit dhe për djalin që ma ke bërë fiks siç e donim, nga unë dhe Lian gëzuar!

Modifikuar më Saturday, 12 May 2018 14:04

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...