Truproja i Kylie Jenner nuk e mohon atësinë e Stormi

Saturday, 12 May 2018 17:08

Ditë më parë i gjithë rrjeti u trazua pasi u publikuan foto të vogëlushes së Kylie Jenner përkrah truprojes së saj të cilat krijuan një teori konspirative krejt të re, se ai është babai i bebushes.

Edhe vitin e kaluar u aludua se më e vogla e klanit Kardashian-Jenner kishte pasur marrëdhënie me Tim Chung. Ky i fundit i cili është polic në Los Angeles punon part time për familjen Kardashian si truproja e tyre.

I pyetur nëse është apo jo babai i Stormi ai ka tundur kokën në shenjë pohuese dhe tha se nuk mund të flasi për këtë çështje. Ndërkohë që Kylie i është përgjigjur këtyre thashethemeve me humor dhe aspak seriozitet, me siguri do të mbajë qëndrim jo shumë të mirë kundrejt përgjigjes së Tim Chung.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...