Eni Koçi ndalohet nga policia

Diel, 13 May 2018 10:01

Teksa po drejtonte makinën, këngëtarja Eni Koçi është ndaluar nga policia, të cilët e kanë detyruar të japë provat që nuk ka konsumuar alkool.

Motra e vogël Koçi është dukur mjaft e qetë, ndërsa u është bindur efektivëve e duke shtuar se ajo nuk konsumon kurrë alkool.

Nuk të del se unë s’pi kurrë alkool, vetëm nga unë s’të del”, dëgjohet Eni teksa komunikon me policët.

Ndërkohë që në një postim pasues ka treguar se është shumë e lumtur që provoi një eksperiencë të tillë të re.

Screenshot 1

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...