E pabesueshme, Rita Ora zbulon dashurinë e saj të dytë

Hënë, 14 May 2018 11:28

Nëpërmjet një postim në llogarinë e saj të “Instagram”-it, Rita Ora ka njoftuar për lajme të reja. Ajo ka bërë me dije se i është bashkuar fushatës së UEFA @weplaystrong dhe është shumë e emocionuar për këtë. Këngëtarja me famë botërore na zbulon ndër të tjera dashurinë e saj të dytë pas muzikës, futbollin. Më tej ajo fton të gjithë fansat e saj të ndjekin turin e saj The Girls Tour dhe pse jo ti bashkohen në udhëtim. /55news.al/

Screenshot 1

Modifikuar më Hënë, 14 May 2018 11:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...