Shokon aktorja turke: Burri më rrahu me rrip kur isha shtatzënë (FOTO)

Hënë, 14 May 2018 14:05

Aktorja e njohur turke, Ceren Hindistan, ka akuzuar ish-bashkëshortin e saj për dhunë të shfrenuar fizike ndaj saj edhe gjatë shtatzënisë.

Hindistan, e cila prej më shumë se dy javësh është në qendër të vëmendjes pas akuzave të ish-bashkëshortit se ka ndërprerë mjekimin e vajzës së sëmurë me kancer dhe për mungesë përgjegjshmërie, në një intervistë për gazetën “Posta”, hodhi poshtë akuzat duke i quajtur shpifje të babait të fëmijës së saj.

“Gjatë shtatzënisë, më ka rrahur për dy orë me rrip. Sapo kisha dalë nga dushi dhe sipër kisha vetëm një peshqir. Kisha rënë përdhe dhe vetëm përpiqesha të ruaja barkun. Koka më ishte fryrë aq sa për tri ditë nuk kam mundur ta vë në jastëk”, tha Hindistan, duke treguar një prej rasteve të dhunës.

Modelja dhe aktorja Ceren Hindistan në vitin 2014 nisi një lidhje dashurie me biznesmenin Umit Aslan, ndërsa në korrik të vitit 2015 lindi vajzën.  Çifti ka ndarë rrugët që prej janarit të vitit 2016 duke u kthyer në armiq të përbetuar. Ata nuk kishin kryer celebrim zyrtar, por vetëm atë fetar.

Aktorja 29-vjeçare ka luajtur në mbi 10 seriale që prej vitit 2007, përfshirë edhe rolin e Ahsen Hatun në serilian “Sulejmani i Madhërishëm”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Dosja ‘Nick Muzin’ e Bashës në SHBA nuk do mbyllet kurrë

Politikë

Berisha: Dosja ‘Nick Muzin’ e Bashës në SHBA nuk do mbyllet kurrë

  Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, tha në Foltoren e Mirditës se Lulzim Bashës i është bërë presion nga SHBA me anë të dosjes së ‘Nick Muzin’. Por ai tha se...

Berisha i përgjigjet Erdoganit: Vëllazërinë e kemi brenda vetes ne

Politikë

Berisha i përgjigjet Erdoganit: Vëllazërinë e kemi brenda vetes ne

  Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, foli nga Mirdita edhe në lidhje me vizitën e presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan. Vetë Berisha e bojkotoi fjalimin e Erdogan në Kuvend, për shkak...

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...