Foto/ Zbulohet imazhi që Zaimina Vasjari do të donte të mos ekzistonte

Tuesday, 15 May 2018 14:23

Jemi mësuar ta shikojmë si një super femër ku edhe pas lindjes, na ka treguar se vazhdon akoma të ruajë linjat e saj seksi që e kanë karakterizuar gjithmonë.

E kuruar me make-up dhe e kujdesshme të ekspozohet me aksesorët më luksozë të mundshëm, por ja që ka edhe momente që Vip-at si Zaimina të zhgënjejnë. 

Në një imazh të publikuar së fundmi, Zai shihet pa pikë make-up dhe vërtet që ky imazh na la pa fjalë. Çfarë ndryshimi!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Dosja ‘Nick Muzin’ e Bashës në SHBA nuk do mbyllet kurrë

Politikë

Berisha: Dosja ‘Nick Muzin’ e Bashës në SHBA nuk do mbyllet kurrë

  Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, tha në Foltoren e Mirditës se Lulzim Bashës i është bërë presion nga SHBA me anë të dosjes së ‘Nick Muzin’. Por ai tha se...

Berisha i përgjigjet Erdoganit: Vëllazërinë e kemi brenda vetes ne

Politikë

Berisha i përgjigjet Erdoganit: Vëllazërinë e kemi brenda vetes ne

  Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, foli nga Mirdita edhe në lidhje me vizitën e presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan. Vetë Berisha e bojkotoi fjalimin e Erdogan në Kuvend, për shkak...

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...