“Dashuria ime”, Butrint Imeri i dedikon këngë partneres?

Tuesday, 15 May 2018 17:53

Këngëtari nga Kosova, Butrint Imeri ka publikuar projektin e ri muzikor “Ma Cherie” që përkthehet Dashuria Ime.

Ai ka vijuar me stilin e tij romantik, por këtë herë duket se i ka dedikuar këngë ish-partneres duke i kujtuar kohët e bukura që kalonin bashkë.

Ndër të tjera, Butrinti e pyet nëse vazhdon ta mbajë unazën që i ka dhuruar, edhe pse është në krahët e dikujt tjetër.

Një këngë ritmike që i përshtatet sezonit veror, ku tekstin dhe muzikën e ka punuar së bashku me BigBang.

Pritet që ky të jetë suksesi i rradhës i Butrintit.

Modifikuar më Tuesday, 15 May 2018 18:15

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Berisha: Dosja ‘Nick Muzin’ e Bashës në SHBA nuk do mbyllet kurrë

Politikë

Berisha: Dosja ‘Nick Muzin’ e Bashës në SHBA nuk do mbyllet kurrë

  Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, tha në Foltoren e Mirditës se Lulzim Bashës i është bërë presion nga SHBA me anë të dosjes së ‘Nick Muzin’. Por ai tha se...

Berisha i përgjigjet Erdoganit: Vëllazërinë e kemi brenda vetes ne

Politikë

Berisha i përgjigjet Erdoganit: Vëllazërinë e kemi brenda vetes ne

  Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, foli nga Mirdita edhe në lidhje me vizitën e presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan. Vetë Berisha e bojkotoi fjalimin e Erdogan në Kuvend, për shkak...

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...