Angela Martini ka postuar foto provokuese nga Milano. Në insta story ajo ka publikuar foto ku duken këmbët elegante. Mesa…
Para 6 vitesh Rita Ora, këngëtarja  me famë botërore, me prejardhje shqiptare ka ngritur në këmbë gjithë publikun e Tiranës.…
Modelja amerikane Stormi Michele, njëkohësisht edhe modele seksi e Play Boy, është shprehur se është tifozë e futbollit amerikan, por…
Edicioni i 15 i ‘reality show-t’ më të ndjekur në Itali, ‘Grande Fratello’ vijon të jetë spektakolar dhe të ‘mbërthejë’…
Vin Diesel konfirmoi se kapitulli i nëntë i sagës “Fast & Furious” ka shumë mundësi që të xhirohet në Afrikë.…
Enca Haxhia gjithmonë publikon foto provokuese në Instagram, edhe kur objektivi nuk është trupi i saj. Kësaj here ajo ka…
Që pas ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, aktorin Vincent Cassel, e bukura Monica Bellucci është shfaqur shumë pak, duke bërë…
David Beckham vetëm pak ditë më parë festoi 43-vjetorin e lindjes.Dhe ish-ylli i futbollit ka ndarë me fansat në rrjetet…
Ylli i “Keeping up with the Kardashians” ka vendosur t’i japë edhe një tjetër shans partnerit të saj tradhëtar Tristian…
Në një intervistë të dhënë kohëve të fundit, Rihanna është shprehur se marrëdhënia me Chris Brown ka qenë e pavlefshme…
Ditën e kluar një foto e postuar nga këngëtari Elgit Doda ka bërë xhiron e rrjetit për shkak se në…
Bill Cosby dhe Roman Polanski janë përjashtuar nga Akademia Amerikane e Arteve Filmike dhe Shkencës. Organizata prestigjioze, e cila organizon…

Lajmet e fundit

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

Aktualitet

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

I ftuar në programin “Historia ime” në Klan, ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili ka treguar për problematikat e ndërtimeve që u evidentuan pas tërmetit. Sipas tij...

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Aktualitet

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Tërmeti i 26 nëntorit që kaluam, për të gjithë ne që ishim pranë epiqendrës apo edhe ne perimetrin e lëkundjeve shkatërruese të tij, ishte një provë e vështirë për ne...

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Aktualitet

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Një proces gjyqësor ky i dyshuar kryesor është një bashkëshort shqiptar po mbahet në Britaninë e Madhe, ku Fatos Xheta akuzohet se ka vrarë bashkëshorten e tij Safie Xheta. Fatos Xheta...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!