×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Mel B ka qenë e vetmja që ka folur deri tani për të ardhmen e “Spice Girls” dhe e bëri…
Zaimina Vasjari prej disa ditësh ka qënë në vëmendje të mediave rozë me fotot e saj të fundit të postuara…
Mbrëmja e “Met Gala” mblodhi shumë yje të famshëm në një nga ceremonitë më prestigjioze në botën w Hollywoodit.Shumë prej…
Dj me famë botërore, Calvin Harris dhe e dashura e tij, Aarika Wolf kanë pësuar aksident. Mjeti i tyre “Range…
Taylor Swift ka postuar një shënim privat në mediat sociale të martën. Këngëtarja ka postuar një letër me zarf që…
Klaudia Pepa prej kohësh është kthyer në balerinën më të komentuar të showbizit shqiptar, ku jeta e saj private, projektet…
Vetëm disa ditë na ndajnë nga dasma mbretërore dhe e gjithë kureshtja është tek fustani i nuses. Fustani i Meghan…
Vetëm disa orë na ndajnë nga fillimi i natës së parë të festivalit të Eurovizionit ku këndon edhe përfaqësuesi i…
Cardi B, edhe pse në një periudhë të vështirë, prej shtatzanisë, vhzdon të jetë shumë aktive me projekte dhe ndodhet…
Modelja moldave e Playboy, e cila është bërë në klipet e Justin Bieber dhe Calvin Harris, tashmë është në pritje…
Bruce Willis do të interpretojë trajnerin e boksit Constantine ‘Cus’ D’Amato në filmin “Cornerman”. Historia do të ambientohet në New…
Aktorja italiane, Monika Beluçi përgënjeshtroi sot dyshimet për deklarim të rremë në organet tatimore që rëndojnë mbi të, duke denoncuar…

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...