Asnjë fitore, Kamza shkarkon trajnerin Ramadan Ndreu

Hënë, 09 Prill 2018 19:24

Rezultatet e fundit të skuadrës së Kamzës duke përfshirë humbjen e fundit me Kukësin ka bërë që drejtuesit e skuadrës të marrin vendimin për të shkarkuar trajnerin Ramadan Ndreu.

Humbja kundër kampionëve në fuqi ka komplikuar shumë pozicionin e skuadrës pasi tashmë rrezikon seriozisht të bjerë nga kategoria, dhe për këtë arsye drejtuesit kanë marrë masat.

Në 7 ndeshjet e fundit Kamza nuk ka fituar asnjë, duke marrë 5 humbje dhe 2 barazime.në javën e 28-ë të kampionatit ata renditen në vendin e 7-t me 34-r pikë, 4-r më shumë se Teuta, skuadër që momentalisht është e rënë.

Modifikuar më Hënë, 09 Prill 2018 19:27

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjirokastër/ Shpërthen tritoli në banesën e muratorit

Aktualitet

Gjirokastër/ Shpërthen tritoli në banesën e muratorit

Një shpërthim i fortë është dëgjuar këtë mbrëmje në fshatin Shtëpëz të Gjirokastrës. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se një sasi tritoli ka shpërthyer në një banesë private. Mësohet se banesa...

E bujshme nga Gjermania, Xhaka kërkohet nga dy skuadrat rivale

Sport

E bujshme nga Gjermania, Xhaka kërkohet nga dy skuadrat rivale

Milan nuk është skuadra e vetme e interesuar për Granit Xhakën. Mesfushori shqiptar i kombëtares së Zvicrës duket se e ka caktuar tashmë të ardhmen. Konfliktet e fundit me tifozët dhe...

Askush nuk e ka bërë më parë, Mourinho do të provojë rekordin historik!

Sport

Askush nuk e ka bërë më parë, Mourinho do të provojë rekordin historik!

Jose Mourinho ka marrë drejtimin e Tottenham, duke zëvendësuar Mauricio Pochettinon. “Special One” e merr në një moment aspak të mirë ekipin e “gjelave”, pasi në Premier League, ata kanë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!