Liverpul bën Barcelonën, shënon 3 gola

Tuesday, 07 May 2019 22:22

Në “Anfield” po luhet gjysmëfinalja e kthimit e Champions League mes Liverpoolit dhe Barcelonës, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet 1-0 për Liverpoolin, me golin e shënuar që në minutën e 7-të nga Origi.
Në pjesën e dytë shënohet tjetër gol. Wijnaldum gjuan saktë brenda zone nga një pasim i Alexander Arnold, duke mposhtur për të dytën herë Ter Stegen.

Sërish Wijnaldum shënon nga pasimi i Shaqirit, duke barazuar gjithçka. 3-0 për Liverpoolin.

Modifikuar më Tuesday, 07 May 2019 22:58

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Metës iu kërkua shpërndarja e Parlamentit/ Ndoka zbardh takimin me Presidentin

Politikë

Metës iu kërkua shpërndarja e Parlamentit/ Ndoka zbardh takimin me Presidentin

Kryetari i PDK-së Nard Ndoka i ftuar në studion e lajmeve në Fax News foli për takimin e thërritur nga presidenti Ilir Meta. Ndoka u shpreh se pjesë e diskutimit ishte...

U arrestuan me 8 kg kokainë, kush janë dy shqiptarët

Bota Shqiptare

U arrestuan me 8 kg kokainë, kush janë dy shqiptarët

Mediat italiane shkruajnë sot se mbrëmjen e 5 nëntorit, agjentët arrestuan Lorand Maçin, 34 vjeç, dhe Eduart Çelën, 26 vjeç. Ata fshehën 8 pako me kokainë brenda një garazhi në...

Tingujt e çuditshëm të valëve të stuhisë diellore teksa përplasen me Tokën (Audio)

Kuriozitete

Tingujt e çuditshëm të valëve të stuhisë diellore teksa përplasen me Tokën (Audio)

Agjencia Europiane e Hapësirë, ESA, ka përdorur katër anije kozmike që rrethojnë Tokën, të njohura si mision Klaster, për të shndërruar rrezatimin EM nga stuhitë diellore që godasin atmosferën në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!