Talenti shqiptar supergol Barcelonës

Premte, 09 August 2019 22:15

Të shumtë janë talentet shqiptarë që po shkëlqejnë nëpër skuadrat e ndryshme të Europës. Një ndër ta është edhe shkodrani Andrea Ndoji, i cili aktivizohet me 17-vjeçarët e Olimpiakosit.

Pasditen e djeshme, ekipi grek u ndesh me 17-vjeçarët e Barcelonës teksa triumfoi me rezultatin 4-1. Një ndër protagonistët e këtij triumfi ishte edhe mesfushori shqiptar Ndoji, i cili i shënoi një supergol “baugranasve”, duke lënë gjurmë në këtë përballje.

Shkodrani është gjithashtu edhe pjesë e Kombëtares  U17 të Shqipërisë, teksa e ardhmja e tij duket tepër premtuese.

 

Modifikuar më Premte, 09 August 2019 22:00

Video

Goli i Ndojit ndaj Barcelones on Vidnews.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Visar Zhiti, letër nga SHBA-ja: Kujtomë edhe mua, kur më sulmoi ish-oficeri me armë...

Politikë

Visar Zhiti, letër nga SHBA-ja: Kujtomë edhe mua, kur më sulmoi ish-oficeri me armë...

Shkrimtari Visar Zhiti i ka derguar nje leter te gjate Agron Tufes, ish kreut te Institutit per Studimet dhe Pasojat e Krimeve të Komunizmit, qe prej ditesh tashme ndodhet me...

Polemika për ndarjen e tribunave, reagon Tirana: Policia nuk e merr përsipër ndeshjen…

Sport

Polemika për ndarjen e tribunave, reagon Tirana: Policia nuk e merr përsipër ndeshjen…

Të premten në orën 19:00, në “Air Albania”, do të luhet derbi i kryeqytetit, mes Partizanit dhe Tiranës.  Gjatë ditës sotme, Partizani ka publikuar çmimet e biletave dhe ndarjen e...

Solidariteti pas termetit, Haradinaj: Sot u kthyen në Shqipëri të strehuarit në kampin e Prizrenit

Aktualitet

Solidariteti pas termetit, Haradinaj: Sot u kthyen në Shqipëri të strehuarit në kampin e Prizrenit

Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj ka reaguar me një postim në faqen e tij në facebook pas kontributit të madh që dha Kosova në ndihmë të Shqipërisë pas...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!