Aguero sheh vdekjen me sy, aksidentohet me “Range Rover”-in 150.000 stërlinash (fotot)

E mërkurë, 16 October 2019 19:29
Ylli i Manchester City, Sergio Aguero, është përfshirë në një përplasje të keqe të makinave (aksident automobilistik) përpara sfidës së kësaj fundjave me Crystal Palace. Sulmuesi argjentinas, 31 vjeç, thuhet se nuk ka lëndime serioze fizike, por “Range Rover” i tij 150.000 stërlinash ka mbetur deri diku i shkatërruar.

Rrota e përparme, nga ana e shoferit (Agueros) ishte dëmtuar keqas pas goditjes me mjetin tjetër të përfshirë në aksident. Kjo ndodhi gjatë rrugës së argjentinasit për në trajnimin me Manchester City.

Kjo nuk është hera e parë që Aguero përfshihet në një aksident dramatik automobilistik. Dy vite më parë, ylli i “qytetarëve” pa vdekjen me sy, por fatmirësisht mbeti vetëm me brinjë të thyera. Në atë kohë u tha se sulmuesi 31-vjeçar shpëtoi paq nga rripi i sigurimit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

11 shenjat që tregojnë, se mund të kesh personalitetin më të rrallë në botë

Lifestyle

11 shenjat që tregojnë, se mund të kesh personalitetin më të rrallë në botë

Sipas një studimi të famshëm ekzistojnë 16 lloje të ndryshme personaliteti, të ndara në katër kategori. Rreth 98% e njerëzve kanë një nga 15 llojet e parë, ndërkohë 2% kanë...

Monumentet e tre vëllezërve Jasharaj vendosen më 28 Nëntor në Drenas

Bota Shqiptare

Monumentet e tre vëllezërve Jasharaj vendosen më 28 Nëntor në Drenas

Komuna e Drenasit dhe e Skenderajt, nën kujdesin e Presidencës së Kosovës, vendosin me 28 Nëntor shtatoret e tre heronjve, Shaban, Hamëz dhe Adem Jashari në sheshin "Fehmi Lladrovcki". Zbulimi i...

E tmerrshme/Vdiq në sallën e operacionit duke zmadhuar të pasmet, kirurgu s’mban përgjegjësi

Lifestyle

E tmerrshme/Vdiq në sallën e operacionit duke zmadhuar të pasmet, kirurgu s’mban përgjegjësi

Një vajzë 29-vjeçare ndërroi jetë pasi zmadhoi të pasmet për 8.400 dollarë. Në seancën gjyqësore të mbajtur ditën e djeshme, u tha se kirurgu e kishte njoftuar që procedura ishte...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!