Lajm bombastik! Media spanjolle largon Ronaldon nga Juventusi, do të luaj në Angli

E Enjte, 21 November 2019 08:43

Cristiano Ronaldo është duke kaluar një nga moment më të errët në karrierën e tij. Luzitani po zhvillon një start sezoni për tu harruar me Juventusin.

CR7 mund të largohet nga Torino për tu bashkuar me Manchester United. Duke folur në televizionin spanjoll La Sexta, analisti sportiv Eduardo Inda tha se Ronaldo do të largohet nga Juventusi, nëse klubi bardhezi dështon ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Për të ardhmen e Ronaldos thashethemet ka nisur pas problemeve të tij me trajnerin Maurizio Sarri, i cili e ka zëvendësuar portugezin në dy ndeshje radhazi. Ish-ylli i Real Madridit nuk e priti mirë asnjërin prej dy vendimeve të trajnerit italian, duke e shfaqur haptazi zemërimin e tij. Ronaldo iu bashkua Juventusit në verën e 2018-ës për 100 milionë euro.

2 komente

  • Përgjigju JanBrura

    Comment Durer Plus Longtemps Dans La Chambre Buy Cialis Specifico Levitra cialis coupon Cialis Farmacia Del Ahorro

    Tuesday, 05 May 2020 13:58 komentuar nga JanBrura
  • Përgjigju JanBrura

    Amoxicillin Medical Cialis Amoxicillin Trihydrate 250 Dosage buy liquid cialis online Purchasing Acticin Drugs

    Premte, 27 Mars 2020 07:59 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Globi

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Meksika ka parakaluar Italinë sa i përket numrit të viktimave nga COVID-19. Plot 35 mijë të vdekur numëron sot Meksika gjatë pandemisë teksa të infektuar gjithashtu ka më shumë se...

‘’Pa maskë dhe distancë’’, Vasili:Pse Manastirliu ka frikë të gjobisë Veliajn? Prandaj askush nuk i beson dhe dëgjon këta

Politikë

‘’Pa maskë dhe distancë’’, Vasili:Pse Manastirliu ka frikë të gjobisë Veliajn? Prandaj askush nuk i beson dhe dëgjon këta

  Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka publikuar disa foto ku kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në takimet më të fundit të tij shfaqet pa maskë dhe nuk mban distancim social. Vasili...

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!