“As nuk m’i hedh sytë kur mundet” – Wanda Nara “ankohet” për Icardi-n

Saturday, 21 December 2019 20:08

Wanda Nara, gruaja e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Mauro Icardi, ka zbuluar se karriera e tij profesionale ndikon në jetën e tyre intime, pasi burri i saj refuzon të bëjë seks nëse klubi i tij humbet një ndeshje.

Në një intervistë për ‘La Republica Delle Donne’, agjentja e futbollit e kthyer në modele ndau detaje intriguese të jetës së saj personale duke theksuar se burri i saj i famshëm ndjek rreptësisht rregullat sportive dhe nuk bën seks para ndeshjeve.

33-vjeçarja shtoi se Icardi ndihet i dëshpëruar pasi PSG humbet dhe ‘as nuk ia hedh sytë asaj’.

‘Mauro është shumë profesionist dhe nuk bën asgjë para një ndeshjeje. Vetëm pas saj dhe me kusht që ndeshja të shkojë mirë. Nëse ata humbasin, ai as nuk dëshiron të më shikojë, ‘ tha Nara.

Ajo gjithashtu komentoi lëvizjen e sulmuesit argjentinas nga Interi te PSG duke thënë vendimi që u mor ishte në të mirën e të gjithëve.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!