“Zbrazet” Milan, Suso kërkon largimin, pistë e re për Piatek!

Tuesday, 21 Janar 2020 11:08

Lëvizje të mëdha parashikohen në shtëpinë e Milanit në ditët e fundit të merkatos, mbi të gjitha në dalje, ku disa lojtarë kanë bërë gati valixhet. Ditë përcaktuese në veçanti për Suso, i spostuar në pankinë në 3 ndeshjet e fundit. Spanjolli është takuar me drejtuesit e Milanit duke i kërkuar ta lënë të lirë.

Stafi kuqezi nuk ka ndërmend të bëj rezistencë, janë të gatshëm t’ia plotësojnë këtë dëshirë por në të njëjtën kohë kërkojnë të përfitojnë nga emri i tij për ta përfshirë në ndonjë shkëmbin, si ai me Under të Romës. Lajmi jo pozitiv është fakti që vlera e kartonin të Suso është ulur ndjeshëm gjatë këtij sezoni, nga 40 në 25 milion euro.

I fundit që kërkon një sistemim të shpejtë është Calhanoglu. Agjenti i futbollistit turk po punon për ti gjetur një skuadër të re, Arsenal mbetet një pistë konkrete.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Koronavirus zbraz stadiumet, Juve-Inter pa tifozë: “Me shumë mundësi Serie A me dyer të mbyllura”

Sport

Koronavirus zbraz stadiumet, Juve-Inter pa tifozë: “Me shumë mundësi Serie A me dyer të mbyllura”

Emergjenca Koronavirus është një temë e nxehtë edhe përsa i përket futbollit në Itali. Masat e marra për tu kujdesur për shëndetin e atletëve e tifozëve janë ngjitur në rendin...

Në kërkim të shpresës së humbur...

Politikë

Në kërkim të shpresës së humbur...

Mbi filmin “Shpresa e e humbur”, realizuar nga “The Albanian” dhe shoqata “Shpresa Programme”, Londër Nga Flori Slatina Problemet sociale nuk janë vetëm shqetësim i organeve shtetërore, apo shoqërisë dhe shoqatave jo...

Mafia e mbetjeve/ Si u sekuestruan 18 mijë kg pajisje të rrezikshme në portin italian që po vinin në Shqipëri

Politikë

Mafia e mbetjeve/ Si u sekuestruan 18 mijë kg pajisje të rrezikshme në portin italian që po vinin në Shqipëri

Agjencia e Doganave në Ankona në bashkëpunim me Karabinierët, kanë kryer kontrolle të vazhdueshme në kuadër të parandalimit të aktiviteteve të parandalimit të krimit mjedisor, pas të dhënave për eksportin...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!