E zbulon media spanjolle, Interi flirton me mesfushorin e Real Madridit

Hënë, 20 Janar 2020 15:20

Interi po synon që në këtë merkato janari të ofrojë në repartin e mesfushës një futbollist me kualitet.

Drejtuesit zikaltër pasi kanë frenuar disi tentativat për afrimin e Christian Eriksen kanë hedhur sytë nga La Liga. Sipas medias spanjolle “Diario Sport”, Interi është vënë sërish në ndjekje të Luka Modric.

Kroati është një dëshirë e kahershme për klubin italian dhe shtuar faktin se Antonio Conte pëlqen aftësitë e 34-vjeçarit gjasat që nën kampioni i botës të mbërrijë në "San Siro" janë të mëdha. Këtë sezon Modric nuk ka luajtur vazhdimisht me madrilenët dhe një transferim tek Interi do të ishte një mundësi për të pasur më shumë minuta në këmbë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk lejohen të kalojnë kufirin/ Fëmijë, gra dhe burra kalojnë natën në të ftohtë mes Greqisë dhe Shqipërisë

Aktualitet

Nuk lejohen të kalojnë kufirin/ Fëmijë, gra dhe burra kalojnë natën në të ftohtë mes Greqisë dhe Shqipërisë

Vijon të jetë e rëndë dhe problematike situata me qytetarët shqiptarë, të bllokuar në pikën kufitare të Kapshticës. Gati 40 persona vazhdojnë të qëndrojnë mes kufirit shqiptaro grek teksa nuk lejohen...

Lajme të mira nga Franca, në 24 orë humbin jetën vetëm 441 persona. Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve

Globi

Lajme të mira nga Franca, në 24 orë humbin jetën vetëm 441 persona. Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve

Lajme të mira vijnë nga Franca sa i përket numrit të viktimave nga koronavirusi. Mediat vendase raportojnë se në 24 orë kanë ndërruar jetë 441 persona, një numër më i ulët se...

Pas kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar edhe e dashura e tij shtatzënë e infektuar me koronavirus

Globi

Pas kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar edhe e dashura e tij shtatzënë e infektuar me koronavirus

Carrie Symonds, e dashura e kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson, konfirmoi se është prekur nga koronavirusi. Johnson vetë rezultoi pozitiv me koronavirus javën, ndërsa e dashura e tij, e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!