Liga e Kombeve, mësohet fati i Shqipërisë dhe Kosovës! Ja shorti

Tuesday, 03 Mars 2020 18:31

Po hidhet në këto çaste në Amsterdam shorti i vlefshëm për edicionin e dytë të Ligës së Kombeve, teksa deri më tani janë shortuar ekipet e Ligës D edhe asaj C, ku bëjnë pjesë dhe Shqipëria me Kosovën. Fatmirësisht shorti ka evituar përplasjen mes dy ekipeve shqiptare:

 Liga C/ Grupi C3: Moldavi, Slloveni, Kosova, Greqia

 Liga C/ Grupi C4: Kazakistan, Lituani, Bjellorusi, Shqipëri

88225252_2653002894797617_1480964135943405568_o.jpg

Modifikuar më Tuesday, 03 Mars 2020 18:44
Login to post comments

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...