Ronaldo u largua pas sfidës me Interin drejt Portugalisë, mësohet se çfarë do të ndodhë për ndeshjen me Lionin

Tuesday, 10 Mars 2020 10:03

Kristiano Ronaldo është larguar ditën e djeshme nga spitali “Dr. Nélio Mendonça”, ku ndodhej, për herë të dytë, për të vizituar mamanë e tij.

E cila, mëngjesin e 3 marsit, ka qenë viktimë e një iktusi ishemik dhe është dashur të shtrohet menjëherë në klinikë.

Lajmi është raportuar ditën e djeshme nga e përditshmja portugeze “Jornal Madeira”, tabloid i qytetit të lindjes së Kristianos që tregon se ylli i Juventusit, një ditë pas fitores me Interin (në sfidën e luajtur ditën e diel në “Allianz Stadium”, e mbyllur me rezultatin 2-0 për bardhezinjtë), ka udhëtuar drejt ishullit për të parë kushtet e mamasë.

Mësohet se megjithatë sulmuesi do të jetë në Torino për sfidën me Lionin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shuhet profesori i tre kontinenteve, Agron Fico

Kulturë

Shuhet profesori i tre kontinenteve, Agron Fico

Shuhet në moshën 86-vjeçare albanologu dhe studiuesi i njohur Agron Fico. Lajmin e ka dhënë Akademia e Shkenca, teksa vlerëson maksimalisht figurën e Ficos, për kontributin e vyer të dhënë...

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Politikë

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Prokuroria e Kukësit ka shpallur moskompetencë në lidhje me dosjen e 19 të arrestuarve për trafik droge në Kukës. Dosja me 19 të arrestuar ka kaluar tashmë në duart e SPAK...

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Politikë

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas takimit me ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman kanë shkuar në zyrën e Bashës. Dy të mandatuarit e opozitës për Këshillin Politik do...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!