Ronaldo mbërrin në Torino, shoqërohet nga policia italiane

Tuesday, 05 May 2020 12:12

Më në fund, Cristiano Ronaldo ka mbërritur në Itali.

Orët e vona të mbrëmjes së djeshme avioni i portugezit u aderua në aeroportin e Torinos dhe tashmë CR7-ta pas 14 ditë izolimi do t’i bashkohet klubit të Juventusit.

Klubi bardhezi gjatë ditës së sotme ka njoftuar se të gjithë lojtarët se duhet të rikthehen në Itali që të fillojnë me stërvitjet individuale, kurse faza përgatitore në grupe fillon më 18 maj.

Siç mund ta shihni në videon më poshtë Ronaldo u shoqërua drejt banesës nga policia e qytetit.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...

Tifozët shqiptarë janë kampionët e birrës/ Bien nga froni anglezët

Sport

Tifozët shqiptarë janë kampionët e birrës/ Bien nga froni anglezët

Ky është Europian rekordesh për shqiptarët.   Kur ishte menduar se si zakonisht, rekordin për konsumin e birrave do e shënonin anglezët apo skocezët, panorama ka ndryshuar.     Sipas gazetës gjermane, Waltroper Zeitung, kampionët...

Ekspertja: Pse SPAK nuk ndjek paranë e kompanive që ka hetuar, pse nuk bllokon ‘5D’

Politikë

Ekspertja: Pse SPAK nuk ndjek paranë e kompanive që ka hetuar, pse nuk bllokon ‘5D’

  Ekspertja e ekonomisë, Brisida Shehaj ka folur në lidhje me skandalin e inceneratorëve se kush pritet të digjet tani. Gjatë bisedës, Shehaj tha se SPAK nuk po ndjek paranë e kompanive...