Ekipi i Juventusit, është shpallur kampion për të 7-tin vit radhazi, dy javë para përfundimit të kampionatit në Seria A.…
Zakonisht një skuadër që arrin kuotën e 100 pikëve, jo vetëm që shpallet kampione, por thyen edhe rekorde. Por, në…
 Aleks Ferguson vazhdon të jetë në gjendje kritike për jetën. Madje, pas operacionit të kryer në tru për shkak të…
Sfida “El Clasico” mes Barcelonës dhe Realit të Madridit është gjithnjë një përballje që dhuron emocione dhe spektakël. Kjo gjë…
Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar pas ngjarjeve të ndodhura në Vlorë në përfundimin e ndeshjes, Flamurtari- Vllaznia ku u…
Mourinho është gati për të bërë gati goditjen e parë të merkatos, që me shumë gjasa do të jetë blerja…
Ilir Tartari nuk ka bërë ndoshta ndeshjen perfekte në Vlorë, por kurrë nuk e kishte menduar se prej aty do…
Ish-trajneri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, i është nënshtruar një operacioni pas gjakderdhjes në tru. Ferguson u mor nga…
Tifozat Kuq e Zi kanë reaguar me anë të një deklarate zyrtare pas takimit që patën ditën e sotme në…
Një lajm i trishtë për botën e futbollit vjen nga Anglia. Ish trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson i është…
Vllaznia ishte shumë afër fitores në Vlorë, por vetëm në sekondat e fundit Flamurtari shënoi me anë të afrikanit Camra…
Partizani dhe Teuta e kanë mbyllur në barazimin 1-1 pjesën e parë të takimit. Vendasit dhe miqtë dhuruan një pjesë…

Lajmet e fundit

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

Aktualitet

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

I ftuar në programin “Historia ime” në Klan, ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili ka treguar për problematikat e ndërtimeve që u evidentuan pas tërmetit. Sipas tij...

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Aktualitet

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Tërmeti i 26 nëntorit që kaluam, për të gjithë ne që ishim pranë epiqendrës apo edhe ne perimetrin e lëkundjeve shkatërruese të tij, ishte një provë e vështirë për ne...

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Aktualitet

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Një proces gjyqësor ky i dyshuar kryesor është një bashkëshort shqiptar po mbahet në Britaninë e Madhe, ku Fatos Xheta akuzohet se ka vrarë bashkëshorten e tij Safie Xheta. Fatos Xheta...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!