Të premten në orën 19:00, në “Air Albania”, do të luhet derbi i kryeqytetit, mes Partizanit dhe Tiranës.  Gjatë ditës…
Në një kohë kur sytë e të gjithë tifozëve janë drejtuar nga drejtuesit në pritje të trajnerit të ri, ata…
Edhe pse arriti të kualifikojë Napolin duke fituar mbrëmjen e djeshme 4-0 ndaj Genk, klubi i Napolit ka vendosur të…
Interi dështon përballë Barcelonës me rezerva. Zikaltrit e kanë të pamundur për të marrë pikë dhe në këtë mënyrë i…
Dy skuadrat e para që janë kualifikuar për në fazën tjetër 1/16, janë Liverpul dhe Napoli. Anglezët mposhtën me rezultatin…
Ndërsa Milinkovic-Savic festonte në “Olimpico” në të 74’ duke shënuar golin e avantazhit ndaj Juventus, tre hajdutë grabitën vilën e…
Interi do të luajë ndoshta ndeshjen e sezonit ditën e sotme. Zikaltërit do të kërkojnë të rikthehen në fazën e…
Edi Reja shuajti çdo dyshim në lidhje me të ardhmen e tij në kombëtaren e Shqipërisë. Por trajneri italian jo…
Zlatan Ibrahimovich është shumë pranë kalimit te skuadra e Milanit. Suedezi është objektivi kryesor i kuqezinjve për merkaton e janarit,…
Largimi i Julian Ahmataj, më shumë se sa mund ta përmirësoj situatën, e përkeqëson akoma më shumë, duke konfirmuar se…
Kukësi ndahet zyrtarisht me Tome Kitanovskin. Ajo që gazeta bëri me dije ekskluzivisht në numrin e datës 5 dhjetor, tashmë…
U mendua se do të largohej në merkaton e janarit për shkak se nuk po luante me Bracelonën por duket…

Lajmet e fundit

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Aktualitet

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar me një sëmundje tumorale dhe prej disa vitesh është...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!