Detajet/ Menaxheri i grabitur: Autorët më ndoqën

E Enjte, 29 Mars 2018 13:06

Adem Spahiu, menaxheri që u grabit ditën e djeshme para një banke të nivelit të dytë, teksa po hynte për të depozituar xhiron e firmës, ka dhënë dëshminë e tij në polici.

40-vjeçari është shprehur se 2 persona me motor i ka parë pas makinës së tij, por nuk e ka kuptuar që ato po e ndiqnin.

Sapo ka parkuar pranë bankës, për të depozituar shumën prej 25 mijë eurosh që ishte xhiroja e firmës, njëri prej personave e ka qëlluar dhe i ka marrë qesen me para.

Deri më tani, policia nuk ka asnjë të dyshuar për ngjarjen.

 

Login to post comments

Lajmet e fundit

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sport

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sonte në mbrëmje do të mësohen dy “biletat” e tjera gjysmëfinale të Champions-it.   Në orën 21:00 do të luhen Manchester City-Real Madrid dhe Bayern Munchen-Arsenal. Manchester City duket disi më favorit pas...

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Show-biz

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Tre vjet pas pasi filloi të publikohet lista me 100 pionierët revolucionar të revistës TIME në fusha të ndryshme të jetës, Dua Lipa zbukuron kopertinën e saj të re si një nga njerëzit më...

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...