Një tjetër viktimë në plazhet shqiptare

Tuesday, 13 August 2019 11:13

Një tjetër pushues ka humbur jetën në plazhin e Spillesë. Mësohet se viktima është identifikuar si Gjon Vuksani, rreth 70 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se i moshuari ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak.

Kujtojmë se javët e fundit janë shtuar rastet e humbjes së jetës në bregdetet shqiptare, kjo për shkak edhe të temperatuarve të larta që kanë përfshirë vendin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Hetimet pas tërmetit/ Në Bashkinë e Durrësit zhduken dokumentet e lejeve të ndërtimit

Aktualitet

Hetimet pas tërmetit/ Në Bashkinë e Durrësit zhduken dokumentet e lejeve të ndërtimit

Prokurorët që po hetojnë cilësinë e ndërtimeve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit, po hasin në vështirësi. Burime nga Prokuroria e Durrësit kanë bërë të ditur se në bashki mungojnë...

Mbërrin letërporosia nga Italia, konfirmohet dënimi i Valdrin Pjetrit

Politikë

Mbërrin letërporosia nga Italia, konfirmohet dënimi i Valdrin Pjetrit

Në njësinë e dekriminalizimit ka mbërritur nga prokuroria italiane letërporosia për kandiatin për kryebashkiak të PS-së në Shkodër Valdrin Pjetrin, duke konfirmuar dënimin e tij në Itali, akuza që fillimisht...

Befason Marotta, Juventus favorit për titullin kampion

Sport

Befason Marotta, Juventus favorit për titullin kampion

Drejtori i përgjithshëm i Interit, Beppe Marotta, deklaron që nuk priste këtë impakt të menjëhershëm nga Antonio Conte në skuadër, por insiston që Juventusi qëndron si skuadra favorite për të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!