Durrës/ Makina e parkuar shpërthen në flakë

Tuesday, 03 Prill 2018 13:21

Një makinë ka marrë flakë krejt papritur në mesditën e sotme në Durrës. 

Gazetarja e "Ballkanweb" raportoi se automjeti tip "BMW" ishte i parkuar para pallatit të sportit ku ka shpërthyer në flakë.

Qytetarët e alarmuar kanë njoftuar policinë dhe zjarrfikësit, të cilët kanë mbërritur në vendngjarje.

Qarkullimi është bllokuar për të evituar ndonjë rrezik të mundshëm për qytetarët. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

Burimi: BallkanWeb

Login to post comments

Lajmet e fundit

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sport

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sonte në mbrëmje do të mësohen dy “biletat” e tjera gjysmëfinale të Champions-it.   Në orën 21:00 do të luhen Manchester City-Real Madrid dhe Bayern Munchen-Arsenal. Manchester City duket disi më favorit pas...

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Show-biz

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Tre vjet pas pasi filloi të publikohet lista me 100 pionierët revolucionar të revistës TIME në fusha të ndryshme të jetës, Dua Lipa zbukuron kopertinën e saj të re si një nga njerëzit më...

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...